O nas
Galeria M aktywnie działa na rynku sztuki współczesnej od 1997 roku, we Wrocławiu. Nasz pierwszy lokal znajdował się na średniowiecznej uliczce Jatki, gdzie Galeria M istniała do 2019 roku. W 2002 roku otworzyliśmy drugi lokal w osiemnastowiecznym budynku Odwachu przy ulicy Świdnickiej, gdzie działamy obecnie.
 
Reprezentujemy artystów, organizujemy wystawy, bierzemy udział w targach sztuki w Polsce i za granicą, prowadzimy działalność wydawniczą. Naszym głównym założeniem jest promowanie twórczości polskich artystów oraz pokaz szerokiego spectrum sztuk plastycznych: malarstwa, grafiki warsztatowej, rysunku, rzeźby, szkła i ceramiki artystycznej.
 
Działalność wystawiennicza Galerii M to pokazy indywidualne, zbiorowe i tematyczne. Naszym twórcom organizujemy także wystawy zewnętrzne, w Polsce i za granicą, między innymi w Muzeum Miasta Łodzi, Muzeum Miejskim we Wrocławiu, w niemieckich galeriach w Wiesbaden, Monachium i Starnbergu. Uczestniczymy w targach sztuki: Art Fair Stockholm, Art Poznań, Warszawskie Targi Sztuki, RING Targi Sztuki we Wrocławiu, Kunstmesse Leipzig w Lipsku, Affordable Art Fair w Amsterdamie. Każdego roku bierzemy udział w Nocy Muzeów.
 
Prowadzimy szereg działań dla klientów indywidualnych i firmowych: aranżacja wnętrz, pomoc w doborze prac, obsługa eventów firmowych. Obecnie, rozszerzamy naszą działalność także o sprzedaż dzieł sztuki w internecie. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl